Professorat del centre 2018/19
Departament Nom Atenció a pares
Biologia / Física i Química Margalida Ballester Gost
margalidaballes@iesportdalcudia.org
Dc 12:00
Guillem Fiol Valle
gfiol@iesportdalcudia.org
Dc 9:50
Francisca Gelabert Vidal
xescagelabert@iesportdalcudia.org
Dc 9:50
Maria del Mar Genovart Mesquida
mariadelmargenovart@iesportdalcudia.org
Dc 8:55
Joana Maria Mestre Amengual
jmestre@iesportdalcudia.org
Dm 11:05
Cristina Moyà Company
cmoya@iesportdalcudia.org
Dc 11:05
Educació Física Mateu Martorell Muñoz
mmartorell@iesportdalcudia.org
Dl 8:55
Ruben Sellanes Lella
rsellanes@iesportdalcudia.org
Dm 8:55
Educació Plàstica Pep Alaminos Garcia
jmalaminos@iesportdalcudia.org
Dl 8:55
Jaume Orejuela Salas
jorejuela@iesportdalcudia.org
Dc 11:05
Geografia i Història Joan Miquel Caldés Cerdà
jmcaldes@iesportdalcudia.org
Dm 11:05
Elisabet Fontirroig / Margalida Aguilar
efontirroig@iesportdalcudia.org / maguilar@iesportdalcudia.org
Dl 11:05
Margalida Gost Torrandell / Silvia Alcaide
mgost@iesportdalcudia.org / salcaide@iesportdalcudia.org
Dc 9:50
Alonso José Padilla Sánchez
ajpadilla@iesportdalcudia.org
Dc 9:50
Conxa Figuerola
apons@iesportdalcudia.org
Aldara Vazquez Serrano
avazquez@iesportdalcudia.org
Dc 9:50
Joan Vicens
jvicens@iesportdalcudia.org
Dc 11:05
Llengua i literatura catalana Eulàlia Carbonell Ferriol
ecarbonell@iesportdalcudia.org
Dv 11:05
Simó Casanova Gual
scasanova@iesportdalcudia.org
Dj 9:50
Maria Contestí Darder
mcontesti@iesportdalcudia.org
Dc 11:05
Lina Deyà Simonet
lina@iesportdalcudia.org
Dj 11:05
Francesc Xavier Lopez
fxlopez@iesportdalcudia.org
Dm 9:50
Maria Pons Pons
mpons@iesportdalcudia.org
Dm 9:50
Llengua i literatura castellana Francesc Bal·le Coll
fballe@iesportdalcudia.org
Dc 8:55
Catalina Escalas Fornés
cescalas@iesportdalcudia.org
Dl 11:05
Francisca Herrera Torres
fherrera@iesportdalcudia.org
Dv 8:55
M. Àngels Mora Capllonch
mmora@iesportdalcudia.org
Dc 8:55
Llengües estrangeres Roser Belmonte Juan
rbelmonte@iesportdalcudia.org
Dc 8:55
Mercedes González Oliva
mgonzalez@iesportdalcudia.org
Dc 9:50
Margalida Llompart Rios
mllompart@iesportdalcudia.org
Dc 9:50
Isabel Pericàs
ipericas@iesportdalcudia.org
Dc 12:00
M. Magdalena Simó Serra
mmsimo@iesportdalcudia.org
Dl 12:00
Música Joana Bujosa Orell / Jaume Cerdà
jbujosa@iesportdalcudia.org / jcerda@iesportdalcudia.org
Dl 9:50
Miquel Herrero Olivares
mherrero@iesportdalcudia.org
Dc 12:00
Matemàtiques Josep Llasses Gascon
jllasses@iesportdalcudia.org
Dc 8:55
Laura Moyà Alcover
lmoya@iesportdalcudia.org
Dj 9:50
Agustí Rofes
arofes@iesportdalcudia.org
Dv 11:05
Rosa Maria Sureda Pastor
rsureda@iesportdalcudia.org
Dl 9:50
Margalida Vallespir Torrens
mvallespir@iesportdalcudia.org
Dc 11:05
Orientació Ana Maria Cañamaque Batle
acanamaque@iesportdalcudia.org
Dj 9:50
Tòfol Perelló Ferriol
tperello@iesportdalcudia.org
Dj 9:50
Coloma Ribot Binimelis
cribot@iesportdalcudia.org
Dc 8:55
Fca Maria Seguí Vila
fsegui@iesportdalcudia.org
Dc 8:55
Fany Vallori Ginard
fvallori@iesportdalcudia.org
Dc 12:00
Tecnologia Joan Toni Amengual Ripoll
jtamengual@iesportdalcudia.org
Dj 9:50
Antònia Bisbal Petro
abisbal@iesportdalcudia.org
Dl 12:00
Toni Salas Fanals
tsalas@iesportdalcudia.org
Dj 8:55
IES PORT D'ALCÚDIA - C/ Bisbe Pont 9, 07400 Port d'Alcúdia. Illes Balears. Tel. 971 54 72 46. Fax 971 89 78 30. e-mail: direccioportdalcudia@gmail.com